برگزاری کلاس اقتصاد مهندسی به صورت آنلاین

1399/2/24 چهارشنبه
اولین کلاس آموزش مجازی با موضوع اقتصاد مهندسی در روزهای پنچ شنبه و جمعه 25 و 26 اردیبهشت ماه 1399 برگزار شد


به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت با توجه به شیوع بیماری کرونا و به منظور استمرار آموزش 
با موافقت مدیریت  مرکز و تا زمان عادی شدن شرایط و مهارکامل بیماری کرونا  تعدادی از کلاسها به صورت مجازی آنلاین  برگزار میگردد.

دکتر فصیحی معاون آموزش و توسعه مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت یاد آور شد با توجه به نیاز سنجی های انجام شده و ضیق وقت همکاران و کم کردن مخاطرات رفت و آمد  و محدودیت های موجود برای حضورهمکاران  شاغل در مناطق عملیاتی شاید در آینده نزدیک  تصمیم به برگزاری بعضی از دوره ها به صورت مجازی وآنلاین گرفته شود.

در ادامه دکتر فصیحی افزود در سال پیش موفق به آموزش 3200 از همکاران در حوزه مناقصات و کمیته های مرتبط شدیم که بعد از انجام آزمونی که بنا هست  توسط واحد ارزیابی مرکز برگزار گردد به برگزیدگان گواهی صلاحیت حرفه ای سطح سه ( مقدماتی) اعطا میگردد.

در پایان دکتر فصیحی گفت برای کسانی که در آزمون موفق به اخذ نمره قبولی شوند و  بسته های آموزشی ارائه شده در کلاس را هم از طریق نرم افزار جامع مرکز ارسال کرده باشند به زودی دوره های پیشرفته مناقصات برگزار میگردد.

.

گفتنی است کلاس اقتصاد مهندسی  در تاریخ های یاد شده برای تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های  مدیریت پروژه  طی دو روز برگزار شد.

 
امتیاز دهی
 
 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 55638
تعداد بازديد کنندگان سايت: 133614868 تعداد بازديد زيرپورتال: 62134 اين زيرپورتال امروز: 45 سایت در امروز: 11019 اين صفحه امروز: 39
footer