جلسه هم اندیشی پيرامون هدف گذاري هاي توسعه مديريت در صنعت نفت با حضور خبرگان و مدیران ارشد در داخل و خارج از صنعت برگزار شد

1401/6/29 سه‌شنبه

جلسه هم اندیشی پيرامون هدف گذاري هاي توسعه مديريت در صنعت نفت با حضور خبرگان و مدیران ارشد در داخل و خارج از صنعت برگزار شد


جلسه هم اندیشی با حضور خبرگان و مدیران ارشد در داخل و خارج از صنعت نفت، در روز دوشنبه مورخ چهاردهم شهریور ماه 1401 در مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت برگزار شد.
این سلسله نشست های هم اندیشی در راستای سیاستهای مدیریتی سرپرست محترم مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت و جهت استفاده حداکثری از ظرفیتهای خبرگان و مدیران ارشد در داخل و خارج از صنعت نفت برگزار و این مهم تعاملات سازنده و اثرگزاری را به دنبال داشته است.
جناب آقای محسن حقیقی مقدم در ابتدای جلسه ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان محترم و تسلیت ایام عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) و تشکر از حضور خبرگان محترم و مدیران ارشد محترم در جلسه هم-انديشي پيرامون هدف گذاري هاي توسعه مديريت اعلام نمودند که درب این مرکز به روی همه مدیران عالی صنعت نفت باز است و البته این تعامل می بایست دو طرفه باشد و ما هم در کنار شما حاضر خواهیم شد. ايشان خاطر نشان كردند نظام نامه توسعه مديريت صنعت نفت می بایست به صورت جامع و با نظرات ارزشمند مديران ارشد صنعت نفت نهایی گردد و در ابتدای کار نیز پیش نویس اولیه تکمیل و برای کلیه شرکتهای اصلی و فرعی و تابعه و مدیریتها ارسال و در ادامه هم مراحل تدوین، تصویب و ابلاغ را طی می نماید.
همچنين با توجه به تاکید مقام عالی وزارت، می بایست تمامی مشاغل، الگوهای شایستگی و فرآیندهای توسعه در این نظام نامه دیده شود و این مهم با مشارکت و همکاری همه عزیزان محقق مي گردد.
در ادامه جلسه ابتدا معاونت هاي محترم مرکز توسعه مدیریت به ارائه گزارش، برنامه ها و سیاست های پیش رو پرداختند.
بر همین مبنا مدیران محترم عامل، مدیران ارشد و خبرگان نیز به نکات کلیدی همانند خلع جانشین پروری، کمبود نیروی انسانی متخصص، نداشتن بانک اطلاعات جامع مدیران، جایگزینی آموزشهای نوین با روش های سنتی فعلی، اهمیت دادن به موضوع توانمندی مهندسین بومی، شفاف سازی در فرآیندهای آموزشی و صدور گواهی صلاحیت حرفه ای با دادن بازخورد به فراگیران، داشتن مخزن استعدادها، اصلاح ساختارهای سازمانی، به روز رسانی محتواهای آموزشی و شروع استعداد یابی از بدو استخدام و ... اشاره نمودند.
در پایان جناب آقای محسن حقیقی مقدم ضمن تشکر از نظرات کارشناسی ارائه شده اعلام نمودند که تمامی نکات مطرح شده در این جلسه پیاده سازی میگردد و مدیران عالی صنعت نفت، مغزافزار و کمک دهنده برای تحقق اهداف عالیه این مرکز می باشند و ما هم کنار آنها هستیم.

 

 


 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 182209
تعداد بازديد کنندگان سايت: 157065064 تعداد بازديد زيرپورتال: 199418 اين زيرپورتال امروز: 57 سایت در امروز: 3512 تعداد حاضران آنلاین: 48
footer