اولین جلسه هم اندیشی با حضور معاونت محترم وزیر در نظارت بر منابع هیدروکربوری و مدیران کل آن معاونت پیرامون هدف گذاری های توسعه مدیریت در صنعت نفت برگزار شد

1401/3/22 یکشنبه

اولین جلسه هم اندیشی با حضور معاونت محترم وزیر در نظارت بر منابع هیدروکربوری و مدیران کل آن معاونت پیرامون هدف گذاری های توسعه مدیریت در صنعت نفت برگزار شد


مطابق سیاستهای مدیریتی سرپرست محترم مرکز توسعه مدیریت صنعت مقرر گردید در راستای هم افزایی و استفاده از ظرفیتها و تجارب همکاران محترم صنعت نفت، سلسله نشست های هم اندیشی با حضور مدیران محترم ارشد صنعت نفت برگزار و خروجی این جلسات مورد بررسی کارشناسی جهت تعالی سازمانی قرار گیرد.
جناب آقاي محسن حقیقی مقدم معتقد است، با استفاده از خرد جمعی و تجارب خبرگان می توان خلاء های مدیریتی همانند جانشین‌پروری را در صنعت نفت به حداقل رسانده، فلذا نشست های هم اندیشی در دستور کار این مرکز قرار گرفته است.
در این راستا اولین نشست با حضور معاون محترم وزیر در نظارت بر منابع هیدروکربوری معاونین و مدیران كل اين معاونت در روز پنج شنبه مورخ سوم شهریور ماه 1401 برگذار و نتایج خروجی این نشست تخصصی به تیم های کارشناسی جهت بررسی ارجاع گردید.
در ادامه دکتر سجاد خلیلی ضمن حمایت از این نشست‌ها، بر همکاری های دو جانبه تاکید نمودند.
همچنين ايشان كلان پروژه پيش روي اين مركز را تهيه و تصويب نظام نامه توسعه مديريت صنعت نفت بيان نمودند و در اين زمينه استفاده از آراء و تجارب مديران عالي و مياني صنعت نفت را مهم مطرح كردند.
در پایان آقاي محسن حقیقی مقدم ضمن تشکر از حضور معاون محترم وزير و مدیران كل در این نشست تخصصی به استفاده حداکثری از ظرفیتهای مدیران و خبرگان تاکید و اعلام نمودند که درب این مرکز به روی همه متخصصین و صاحب نظران مخصوصاً در زمينه تهيه نظام نامه توسعه مديريت صنعت نفت باز است.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 182204
تعداد بازديد کنندگان سايت: 157064967 تعداد بازديد زيرپورتال: 199413 اين زيرپورتال امروز: 52 سایت در امروز: 3415 تعداد حاضران آنلاین: 43
footer